BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Appliquer 6398685
nr 639 8685
Appliquer
Ett par, 1800-tal, Empire-stil, Brännförgylld brons, 3 ljusarmar vardera, höjd: 35
Utrop:
15.000 kr
Såld:
14.000 kr
måndag 10 maj 2010
Karl Johanstil/Empir